Oblíbené filtry
  • Dámy
  • Pánové
111 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Sense Organics dává to nejlepší těm nejmenším

Chcete, aby se mělo vaše miminko jako v bavlnce? S oblečením Sense Organics se vám toto přání splní, a to doslova. Značka Sense Organics se zaměřuje na sortiment pro kojence a děti vyrobený jen z přírodních materiálů. V jejich oblečení se tak děti cítí příjemně a nehrozí nepříjemné reakce, jak tomu může být v případě umělých látek. Bavlna je nejen snad tím nejvhodnějším pro dětskou pokožku, ale má své výhody i pro rodiče. Výrobky Sense Organics totiž můžete prát na vysoké teploty, a tak se nemusíte bát v tomto oblečení vypustit své děti za jakýmkoliv dobrodružstvím.Proč si Sense Organics oblíbí i vaše dítě?

Okolo tří měsíců dítě začíná rozlišovat i další barvy kromě černé a bílé. Dále s postupujícícmi týdny začíná vnímat také tvary a spolu s tím se učí poznávat tvary a zvířátka. A i v tom ho může inspirovat a rozvíjet oblečení. Vždyť právě to s ním je na každém kroku. Ať už máte doma holku nebo kluka, barevné oblečení od Sense Organics ji nebo jeho dokáže určitě zaujmout. Nemusíte se ale bát žádných výstředností, vždy jde o velice vkusné a současné designy dětského oblečení. V nabídce Sense Organics najdete jednobarevné i proužkované oblečení nebo modely s obrázky, které jsou vždy v pojetí jemné ilustrace, kterou byste klidně ocenili i v knížce pro děti.

A co vše Sense Organics vlastně vyrábí? Bodíčka, dětské kalhoty, spací pytle, šortky, dětská pyžamaa mnoho dalšího. Většina oblečení je pojata jako unisex, pro holčičky i chlapečky.

Odpovědnost jako hlavní téma Sense Organics

Fairtraide a organické výrobky jsou dnes již velkým trendem, pro firmu Sense Organics to ale byly základní kameny jejich filozofie již v samotném počátku působení – to znamená již přes patnáct let. Nesnaží se tedy jen svézt na módní vlně, ale věří v etickou módu a bojují za ni. Hlídají správné podmínky pro všechny, kteří jsou zapojeni do výroby jejich produktů. Od sběračů bavlny po dělníky v továrně. Zároveň chtějí, aby jejich móda byla i za těchto přísných podmínek dostupná pro všechny. Protože každé dítě si zaslouží to nejlepší.