NÁPOVĚDA A KONTAKTBEZPLATNÁ doprava a vrácení zbožíVÍCE NEŽ 1900 ZNAČEK

Katalog od Prada

Filtr (1)

86 produktů

Nejen ďábel nosí Pradu

Jen málokterá luxusní značka vyvolá už jen při samotném vyslovení názvu okamžité nadšení, ale Pradě se to podařilo. Historie značky začíná v obchodní galerii u milánského Dómu, kde v roce 1913 otevřeli bratři Martino a Mario Pradovi luxusní butik. Za výlohou tehdy zákazníci obdivovali ručně šité kabelky z krokodýlí a sloní kůže, vycházkové hůlky či šperkovnice. Po první světové válce se Prada stal výhradním dodavatelem doplňků pro královskou dynastii Savojských a získal tak punc jedné z nejluxusnějších italských značek, který jí vydržel dodnes.

Jako hvězda stříbrného plátna

Rukopis Prady se ani po 100 letech nezměnil. V modelech prestižní značky se objevují nejen herečky a modelky na premiérách, ale dokonce i filmové postavy. Jako například Miranda Priestly, nejmocnější žena módního průmyslu ve filmu Ďábel nosí Pradu. Z některých doplňků, například z oblíbené kabelky městského typu, se staly doslova symboly módy. Ušlechtilá měkká kůže a zkosený střih, krátká ucha, kterými lze snadno provléknout ruku, plus velký a dobře organizovaný prostor uvnitř kabelky, to jsou vlastnosti, díky nimž je populární již celá desetiletí. Samozřejmě, že značka přichází každou sezonu s obměnami, ale u klasických kousků nevybočuje z osvědčeného konceptu. Jasná formulace stylu umožňuje značce získávat si naše srdce. Uvedení dámské a pánské kolekce se na začátku sezony stává velkou gala událostí. Místo šatníku o mnoha nepřehledných kouscích nabízí značka opačný koncept. Stačí si pořídit základní kousky, ovšem v tak oslnivé kvalitě, že je dokáže každý rozeznat na první pohled!

Luxusní materiály a řemeslné provedení

Prada všem dovoluje snít o světě moderních princů a princezen. Každý rok na jaře a na podzim představuje haute couture pro muže i ženy, stejně jako kolekce pro běžné nošení, tzv. ready to wear. Ve světě Prada je samozřejmostí špičková kvalita a sofistikované provedení. Proto i v době moderních technologií značka vsází u svých luxusních řad na ruční řemeslnou výrobu. Každý steh musí být dokonalý. Kromě oblečení pro každý den i speciální příležitosti přináší značka množství doplňků jako boty, rukavice, pásky a také řadu parfémů.

Jedinečný pohled na svět 

Korunou elegance mohou být sluneční brýle. Když v roce 2000 představila značka jejich kolekci, okamžitě si získala velkou popularitu. Obroučky jsou vyrobené z lehkých plastových materiálů, které jsou mimořádně odolné a dobře sedí na lícních kostech. Nadčasový design lichotí všem typům obličeje – oválnému, srdcovitému i hranatému. Součástí každého modelu je prvek romantiky, který zaručuje pozornost opačného pohlaví. Hra na filmovou hvězdu může začít.