Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
115 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Klokaní kapsa jako poznávací symbol značky Napapijri!

Na první pohled by si člověk řekl, že jde o severskou značku, ale zdání klame. Ačkoliv samotný název pochází z finštiny, v překladu znamená Severní polární kruh, a kořeny má italské. Logo norské vlajky symbolizuje tvrdou přírodu a vzdává hold všem objevitelům. Pokud také patříte mezi milovníky dobrodružství, pak je pro vás tato značka tou správnou volbou!

S jejich oblečením je každý den novým dobrodružstvím

Láska k přírodě a objevování neznámých míst je ústřední tématikou výrobce a nám se jejich filozofie skutečně zamlouvá. Svým oblečením se snaží dokázat, že i všední den může být pořádně vzrušující. Ačkoliv pochází z jihu, své produkty, jak už severská tématika napovídá, ve velké míře zaměřuje na chladné měsíce. V bohaté nabídce natrefíte na velké množství zimních bund, mikin, čepic a podobně. V letních kolekcích se objevuje mnoho tenisek, triček, batohů a dalších doplňků, které se bez problémů hodí i pro ostatní roční období. 

Ne každá značka se může chlubit tím, že se její produkt stal symbolickým. V případě Napapijri je to právě model bundy Skidoo, kterou najdete jak v zimní verzi, tak v podobě větrovky.

Jednoduchá bunda s oblékáním přes hlavu, praktickou přední kapsou, nepřehlédnutelným logem a postranními zipy. Ty slouží jak ke snadnému oblékání, tak k případnému odvětrávání. Díky své oblibě se model Skidoo vyrábí v mnoha barevných a materiálových kombinacích. V minulosti se značka spojila například s návrhářem Karlem Lagerfeldem a vytvořili společně speciální edici těchto bund. A to jasně naznačuje, že jeden z těchto modelů by vám v šatníku rozhodně neměl chybět!

Našimi oblíbenými kousky od této značky, jsou samozřejmě kromě Skidoo bund také trička ze stoprocentní bavlny, která se hodí jak v létě na kolo, tak i pod bundu na svah. Jedna z velkých výhod tohoto materiálu je v tom, že se vám při častém praní nezkroutí v bočních švech. Díky takovýmto kvalitním produktům podpoříte nejen stav svoji peněženky, ale i udržitelnost naší planety.

Otevřete se novým možnostem společně s Napapijri

Tato značka je díky své prémiové kvalitě skutečně jedinečná a oblíbená. Látky jsou vyráběny z těch nejlepších a nejodolnějších materiálů, aby splňovaly podmínky, pro něž jsou jednotlivé modely určené. Posledních pár let se zaměřuje také na streetstyle a nabízí velmi módní kousky do města. Můžete jimi vyjádřit jak svoji dobrodružnou povahu, tak třeba i osobitý styl. Napapijri je přeci hlavně o nových horizontech a objevování, tak pojďme a vrhněme se do toho společně!