Nápověda a kontaktBezplatná doprava a vrácení zbožíVrácení zboží do 30 dnů
Jak mohu vrátit objednávku?

Jak mohu vrátit objednávku?

Máte 30 dní na vrácení nepoužitých a nenošených položek. Vrácení zboží je vždy zdarma - jednoduše postupujte podle těchto kroků:

1. Zaregistrujte vrácení vašeho zboží online:
Zaregistrujte vrácení vašeho zboží online. Štítek pro vrácení najdete již připravený uvnitř balíku. Pokud ale z jakéhokoliv důvodu potřebujete štítek nový, tak to není žádný problém: můžete si jej také vytisknout ihned po dokončení registrace vrácení zboží online.

2. Zabalte svůj balík:
Svůj štítek pro vrácení zboží nalepte na balík a ujistěte se, že jste odstranili původní doručovací štítek. Do krabice vložte položky, které chcete vrátit.

Není nutné zboží vracet v původním Zalando balení (krabici nebo Zalando sáčku). Ujistěte se prosím, že jste zásilku řádně zabalili, aby zboží mohlo být bezpečně doručeno zpět k nám.

3. Pošlete vaše vrácené zboží:
Balík odneste do nejbližšího PPL Parcel Shopu. Důležitá poznámka: Pro vrácení vašeho balíku nepoužívejte prodejny potravin Žabka. Využijte prosím jakýkoliv jiný PPL Parcel Shop.

Vaši vrácenou zásilku můžete sledovat online na https://www.ppl.cz/ po zadání 11-ti místného číselného kódu do políčka “Sledování zásilek”. Tato čísla jsou součástí čárového kódu, který naleznete na pravé části návratkového štítku. Abyste mohli vaši zásilku sledovat, ujistěte se, že jste si tento číselný kód před odevzdáním balíku v ParcelShopu zaznamenali.

4. Stále čekáte na vrácení peněz?
Vezměte prosím na vědomí, že po obdržení vašeho vráceného balíku zpět do Zalando může trvat až 14 dní, než balík zpracujeme ve skladu a vrátíme vám peníze.

Způsob vrácení peněz bude záviset na způsobu platby, který jste si u objednávky vybrali.

Platili jste na dobírku?
Peníze za vrácenou objednávku vám budou zaslány na bankovní účet, který zadáte v průběhu registrace vrácení zboží online. Ujistěte se prosím, že jste zadali správný IBAN a jméno majitele bankovního účtu. Pokud si nejste jisti, jaký je váš IBAN, můžete převést své bankovní údaje do formátu IBAN pomocí této kalkulačky.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Zavolejte nám

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Chat s námi

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Přihlašte se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Navštivte prosím naši Zásady ochrany soukromí, kde se dozvíte více o našem zpracovávání dat. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.