Jak si můžu objednat?

Abyste si mohli objednat ze Zalando.cz, budete potřebovat:

  • Českou doručovací adresu
  • Kreditní kartu, PayPal nebo bankovní převod pro platbu zboží
  • Zalando účet

Objednat si pak můžete podle těchto jednoduchých kroků:

1. Vložte vybranou položku do nákupní tašky: Vyberte si vaši velikost a klikněte na tlačítko “Přidat do nákupní tašky”. Jakmile budete chtít objednávku dokončit, klikněte na ikonu tašky v pravém horním rohu.

2. V nákupní tašce pak zvolte možnost “Přejít k pokladně”.

3. Zvolte stávající nebo napište novou doručovací adresu.

4. Vyberte platební metodu, vyplňte potřebné údaje a pokračujte dále.

5. Znovu si zkrontrolujte celou objednávku případně přidejte slevové kódy. Pokud budete platit pomocí služby PayPal, budete přesměrováni na PayPal webové stránky, abyste dokončili platbu.

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, uvidíte potvrzení na obrazovce. Obdržíte také potvrzující e-mail s číslem vaší objednávky a odkazem na sledování zásilky, jakmile vám bude objednávka odeslána ze skladu.

Pro úspěšné doručení zásilky vám doporučujeme přidat si telefonní číslo na váš Zalando účet, aby vás dopravce mohl kontaktovat. Pokud již byla vaše objednávka odeslána, pro přidání telefonního čísla kontaktujte prosím přímo dopravce PPL na lince 225 331 500 s číslem vaší zásilky.

 


Co byste řekli slevě 10% na Vaši příští objednávku? *

Zapište se do Zalando newsletteru a získejte kromě novinek, tipů a informací o výprodejích a slevách ještě slevu 10% na svoji příští objednávku.

Prosím, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů, kde se dozvíte, jak Zalando zpracovává Vaše data.