Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů
faq | Doprava | Jaké jsou podmínky dopravy?

Jaké jsou podmínky dopravy?

V současné době nabízíme dvě možnosti dopravy zboží.

  • Standardní doručení - zdarma

Vaše objednávka bude doručena kurýrní službou PPL do 2-5 pracovních dnů (od pondělí do pátku). Jakmile je vaše objednávka odeslána, pošleme vám potvrzovací e-mail s očekávaným datem doručení.

  • Mezinárodní doprava - příplatek 29 Kč

Nabídka mezinárodní dopravy, vám umožní výběr ze širšího sortimentu zboží.

Dodání na delší vzdálenosti trvá 6-10 pracovních dnů. Položky s mezinárodní dopravou poznáte podle loga mezinárodní dopravy u položky v e-shopu. Pokud vaše objednávka obsahuje jak zboží se standardním doručením, tak s mezinárodní dopravou, obdržíte zboží v oddělených zásilkách.

V potvrzovacím e-mailu, který obdržíte po odeslání balíku ze skladu, naleznete číslo a odkaz na sledování zásilky, který se aktivuje do 24-48 hodin. Průběh doručení vaší objednávky můžete sledovat zde:

Vypadá to, že nemáme žádné nové informace, které bychom ti tu mohli zobrazit. Objednávku, kterou hledáš, však můžeš zkontrolovat ve své historii objednávek.

ZOBRAZIT VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Pro úspěšné doručení zásilky vám doporučujeme přidat si telefonní číslo na váš Zalando účet, aby vás dopravce mohl kontaktovat. Pokud již byla vaše objednávka odeslána, pro přidání telefonního čísla kontaktujte prosím přímo dopravce PPL na lince 225 331 500 s číslem vaší zásilky.

Co se stane, když nebudu doma v době doručení?
Pokud nebudete v době prvního pokusu o doručení doma, bude váš balík uložen na nejbližší pobočku Parcel Shopu PPL. Poté Vám PPL pošle e-mail a SMS s informacemi o tom, kde si zásilku můžete vyzvednout. Váš balíček bude uložen v daném Parcel Shopu po dobu 7 dní.

Musím zaplatit poplatek, pokud chci něco vrátit?

Veškeré vrácení zboží je zdarma. Jednoduše postupujte podle našich pokynů pro vrácení zboží zde a ujistěte se, že je váš balík vrácen na správné místo.

Pokud jste zaplatili poplatek za mezinárodní dopravu, bude tento poplatek vrácen pouze v případě úplného vrácení nebo zrušení objednávky.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás
Zavolejte nám

Na spojení s operátorem můžete čekat až 2 minuty.

Od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00, v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00.

Chat s námi

Jsme tu, abychom vám pomohli prostřednictvím chatu.

Co takhle sleva 10 % na váš příští nákup?

Dostávejte novinky od Zalando.cz e-mailem

Přihlašte se, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Upravte své preference

Co vás zajímá nejvíce?

Jak vaše data zpracováváme se dozvíte v našich zásady ochrany soukromí. Z newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.