Jaké jsou podmínky dopravy?

*** Vaše objednávka dorazí do 5-7 dnů po zadání. Situace je během slevových kampaní bláznivější než obvykle. Naši skladníci a dopravce pracují nepřetržitě na tom, aby byly Vaše objednávky doručeny co nejdříve, nicméně v případě prodlení bychom Vás chtěli požádat o pochopení. ***

Veškerá doprava i vrácení zboží jsou zdarma. Objednávky ze Zalando.cz můžeme dopravit pouze na adresu v České republice. Nenabízíme mezinárodní dopravu.

Vaše objednávka bude doručena kurýrní službou PPL do 5-7 pracovních dnů (od pondělí do pátku). Jakmile je vaše objednávka odeslána, pošleme vám potvrzovací e-mail s očekávaným datem doručení.

Zásilku můžete sledovat online přes mezinárodní stránky DHL, a poté přes české stránky PPL, jakmile bude balík na území ČR.

Pro úspěšné doručení zásilky vám doporučujeme přidat si telefonní číslo na váš Zalando účet, aby vás dopravce mohl kontaktovat. Pokud již byla vaše objednávka odeslána, pro přidání telefonního čísla kontaktujte prosím přímo dopravce PPL na lince 225 331 500 s číslem vaší zásilky.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás

Co byste řekli slevě 10% na Vaši příští objednávku? *

Zapište se do Zalando newsletteru a získejte kromě novinek, tipů a informací o výprodejích a slevách ještě slevu 10% na svoji příští objednávku.

Prosím, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů, kde se dozvíte, jak Zalando zpracovává Vaše data.