Kde je má objednávka?

*** Vaše objednávka dorazí do 5-7 dnů po zadání. Situace je během slevových kampaní bláznivější než obvykle. Naši skladníci a dopravce pracují nepřetržitě na tom, aby byly Vaše objednávky doručeny co nejdříve, nicméně v případě prodlení bychom Vás chtěli požádat o pochopení. ***

V potvrzovacím e-mailu, který obdržíte po odeslání balíku ze skladu, naleznete číslo a odkaz na sledování zásilky, který se aktivuje do 24-48 hodin. Váš balík nejprve můžete sledovat na německých stránkách DHL. Po překročení hranic si balík přebírá česká PPL, na jejichž stránkách můžete sledovat proces doručování v rámci ČR a kde uvidíte termín doručení balíku. PPL také posílá e-mail, ve kterém můžete změnit termín doručení balíku, adresu či doplnit telefonní číslo.

Pro úspěšné doručení zásilky vám doporučujeme přidat si telefonní číslo na váš Zalando účet, aby vás dopravce mohl kontaktovat.

Pokud již byla vaše objednávka odeslána, pro přidání telefonního čísla kontaktujte prosím přímo dopravce PPL na lince 225 331 500 s číslem vaší zásilky.


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás

Co byste řekli slevě 10% na Vaši příští objednávku? *

Zapište se do Zalando newsletteru a získejte kromě novinek, tipů a informací o výprodejích a slevách ještě slevu 10% na svoji příští objednávku.

Prosím, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů, kde se dozvíte, jak Zalando zpracovává Vaše data.