Jak mohu vrátit objednávku?

Máte 30 dní na vrácení nepoužitých a nenošených položek. Vrácení zboží je vždy zdarma - jednoduše postupujte podle těchto kroků:

1. Vytiskněte si svůj štítek pro vrácení zboží:
Svůj štítek pro vrácení zboží vytvoříte kliknutím na odkaz níže. Vyplňte všechna pole - bez háčků a čárek včetně správného čísla objednávky a postupujte podle dalších kroků. Pokud vracíte více položek z různých objednávek, stačí vytisknout pouze jeden štítek k jedné objednávce a vrátit je společně v jednom balíku.

Vytvořit štítek pro vrácení zboží

2. Vystřihněte čárový kód z dodacího listu:
Vystřihněte prosím čárový kód a umístěte jej do krabice s vráceným zbožím, což umožní rychlejší zpracování vráceného balíku a vrácení peněz. Pokud vracíte více položek z různých objednávek, vložte alespoň jeden výstřižek s čárovým kódem.  

3. Zabalte svůj balík:
Od vytištěného štítku odstřihněte podací stvrzenku, kterou si po potvrzení na poště uschovejte. Zbytek štítku pro vrácení zboží nalepte na balík a ujistěte se, že jste odstranili původní doručovací štítek. Vložte do balíku položky, které chcete vrátit, a přiložte vystřižený čárový kód z dodacího listu, který jste obdrželi v balíčku.

4. Pošlete vaše vrácené zboží:
Balík odneste na jakoukoliv pobočku České pošty. Po doručení balíku zpět do skladu může trvat až 14 dnů, než se vrácení peněz zcela zpracuje. Ponechte si tedy prosím podací stvrzenku, dokud vám nepřijdou vrácené peníze.

5. Stále čekáte na vrácení peněz?
Vezměte prosím na vědomí, že po obdržení vašeho vráceného balíku zpět do Zalando může trvat až 14 dní, než balík zpracujeme ve skladu a vrátíme vám peníze. Vaši vrácenou zásilku můžete sledovat online na www.dhl.de pomocí čísla zásilky uvedeného na Podací stvrzence.

Způsob vrácení peněz bude záviset na způsobu platby, který jste si u objednávky vybrali.

 

Související odpovědi
Kdy dostanu své peníze zpět?


Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?
Kontaktujte nás

Co byste řekli slevě 10% na Vaši příští objednávku? *

Zapište se do Zalando newsletteru a získejte kromě novinek, tipů a informací o výprodejích a slevách ještě slevu 10% na svoji příští objednávku.

Prosím, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů, kde se dozvíte, jak Zalando zpracovává Vaše data.