Jak mohu vrátit objednávku?

Máte 30 dní na vrácení nepoužitých a nenošených položek. Vrácení zboží je vždy zdarma - jednoduše postupujte podle těchto kroků:

1. Zaregistrujte vrácení vašeho zboží online:
Zaregistrujte vrácení vašeho zboží online a vytiskněte si automaticky vygenerovaný štítek. Stačí pouze kliknout na níže uvedený odkaz. Potřebujete štítek pro vrácení zboží? Žádný problém, můžete si jej také vytisknout ihned po dokončení registrace vrácení vašeho zboží online: 

2. Zabalte svůj balík:
Svůj štítek pro vrácení zboží nalepte na balík a ujistěte se, že jste odstranili původní doručovací štítek. Do krabice vložte položky, které chcete vrátit.

3. Pošlete vaše vrácené zboží:
Balík odneste do nejbližšího PPL Parcel Shopu. Důležitá poznámka: Pro vrácení vašeho balíku nepoužívejte prodejny potravin Žabka. Využijte prosím jakýkoliv jiný PPL Parcel Shop.

Vaši vrácenou zásilku můžete sledovat online na https://www.ppl.cz/ po zadání 11-ti místného číselného kódu do políčka “Sledování zásilek”. Tato čísla jsou součástí čárového kódu, který naleznete na pravé části návratkového štítku. Abyste mohli vaši zásilku sledovat, ujistěte se, že jste si tento číselný kód před odevzdáním balíku v ParcelShopu zaznamenali.

4. Stále čekáte na vrácení peněz?
Vezměte prosím na vědomí, že po obdržení vašeho vráceného balíku zpět do Zalando může trvat až 14 dní, než balík zpracujeme ve skladu a vrátíme vám peníze.

Způsob vrácení peněz bude záviset na způsobu platby, který jste si u objednávky vybrali.

Platili jste na dobírku?
Peníze za vrácenou objednávku vám budou zaslány na bankovní účet, který zadáte v průběhu registrace vrácení zboží online. Ujistěte se prosím, že jste zadali správný IBAN a jméno majitele bankovního účtu.


Co byste řekli slevě 10% na Vaši příští objednávku? *

Zapište se do Zalando newsletteru a získejte kromě novinek, tipů a informací o výprodejích a slevách ještě slevu 10% na svoji příští objednávku.

Prosím, podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů, kde se dozvíte, jak Zalando zpracovává Vaše data.