Nápověda a kontaktDoprava* a vrácení zboží zdarmaVrácení zboží do 30 dnů

Katalog

Oblíbené filtry
413 produktů
Sledujte značky, které vás baví
Budete mezi prvními, kteří se dozví o novém zboží a kolekcích.

Pro Etam je prádlo vášní

Francouzská značka ví, jak zvýraznit svůdnou ženskou krásu. Tajemství přitažlivosti se skrývá ve výběru dobře tvarovaného spodního prádla z luxusního materiálu.

I když spodní prádlo není na první pohled vidět, je důležitou součástí šatníku. Na tento důležitý fakt vsadil Max Lindemann, zakladatel naší značky, který do té doby provozoval obchod s punčochovým zbožím. V roce 1916 spatřil světlo světa první obchod značky Etam a v následujícím desetiletí se jeho pobočky rozšířily do Velké Británie, Belgie, Nizozemska i Argentiny. 

Francouzky to vědí nejlépe

Francouzské dědictví žije ve filozofii značky Etam dodnes. Jejich designéři se učí techniky módního krejčovství ve výukovém centru na severu Francie. Právě díky jejich špičkovým dovednostem jsou výrobky Etam propracované do posledního detailu. Samozřejmostí je kvalitní sešití prádla, které nikde netlačí a k tělu přilne jako druhá kůže. Protože jsou Francouzky považované za znalkyně a průkopnice módy, dodají jejich návrhy každé kolekci pověstný francouzský šmrnc.

Sólo pro krajku

V životě každé ženy přicházejí chvíle, kdy touží být sexy jako nikdy předtím. A rozhodně neexistuje svůdnější materiál než krajka! Můžete zvolit krajkovou podprsenku trojúhelníkového střihu bez kostic s hlubokým výstřihem do V, tanga s krajkovými detaily nebo poloprůsvitné krajkové body. U značky Etam najdete také široký výběr barev. Nevinná bílá, dráždivá červená nebo tajuplná černá? Každý okamžik s krajkou je kouzelný, o tom se můžete přesvědčit na vlastní kůži!

Také vyztužené podprsenky zvětšující objem jsou pro něžné chvíle jako stvořené. Úspěšné svádění podpoří tanga z průsvitného materiálu. 

Rozjeďte doma pyžamovou party 

Také vám připadá škoda nosit pyžamo jenom do postele? Vyzkoušejte ho i pro volné chvíle anebo rovnou uspořádejte pyžamovou party! V našich pyžamech se vůbec nemusíte obávat otevřít dveře návštěvám. Etam pro vás má dvoudílná pyžama s potiskem, s klopovým nebo kulatým límcem i pyžamové kabátky s páskem zvýrazňujícím postavu. Jestliže dáváte přednost nočním košilkám, vyberete si u nás modely jednodušší i odvážné. Pohodlně se budete cítit v županu ve střihu kimona nebo v klasickém růžovém župánku.

Jak vybírat spodní prádlo?

Ze všeho nejdřív se nechte odborně přeměřit a zjistěte svou skutečnou velikost. U podprsenek vyzkoušejte víc velikostí od jednoho typu, protože velikost košíčků se liší podle použitých střihů. Dobře si rozmyslete, pod jaký druh oblečení budete podprsenku nosit. Hladké košíčky se hodí pod tenké materiály, košíčky s výraznou strukturou zase pod oblečení ze silnějších látek. Skvělou vychytávku představují podprsenky s odepínacími ramínky, které můžete nosit pod šaty nebo tílka s odhalenými rameny.