NÁPOVĚDA A KONTAKTBEZPLATNÁ doprava a vrácení zbožíVÍCE NEŽ 1900 ZNAČEK

Katalog od Arena

Filtr (1)

59 produktů

Doplavte si se značkou Arena pro vítězství

Chystáte se trénovat v bazénu? Plavete profesionálně? Chcete od plavek, aby držely tvar? Zajímáte se o inovativní materiály? Arena splní všechny vaše nároky. Nabízí profesionální plavky, které vás ve vodě podrží.

Revoluce v plavkách

V roce 1972 započala revoluce ve sportovním plavání. Horst Dassler se jako divák účastnil olympiády v Mnichově. Seděl přímo u bazénu, když tehdejší vítěz v závodním plavání Mark Spitz vyhrál 7 zlatých medailí. Horst dostal brilantní nápad a začal vytvářet plány na specializované plavky pro závodníky, akvabely a vůbec všechny, kdo milují plavání. Už v roce 1973 si na svou stranu získal pozoruhodné množství profesionálních plavců díky inovativním ultralehkým plavkám Skinlift. Použitý materiál se vyznačoval tím, že padl nositeli jako druhá kůže. Arena se však nenechala ukolébat prvním úspěchem. Za dobu své existence si značka získala pověst výrobce, který nabízí široký sortiment vysoce kvalitních plavek.

Při výběru je důležité vědět, k jakému účelu se plavky chystáte využívat. Trénujete? Máte před sebou důležité závody či skoky do vody? Budete si jen tak užívat na pláži? Chcete si odpočinout u bazénu? Potřebujete zvýraznit a vytvarovat křivky? Ať už budete dělat cokoli, z nabídky Arena si rozhodně vyberete to pravé.

Nabídka promyšleného tvaru plavek pro atlety, super přiléhavé materiály pro lepší výkon i nekonečné možnosti střihů

Materiál typu powerskin závodníkům přináší nový, vylepšený pocit podpory a volnosti pohybu. Arena neustále dokazuje, že i profesionální plavky mohou mít kreativní střihy. V nabídce nechybí ani ty s delšími nohavičkami. Elastická látka Sensitive Fit vykouzlí hladší siluetu a podpoří křivky na těch správných místech. Na těle vypadají skvěle i odlehčené jednodílné plavky. Dopomáhají k tomu i téměř neviditelné silikonové detaily.

Arena sponzoruje a obléká vrcholové sportovce

V látce jsou zabudované chytré funkce jako UV ochrana proti slunečnímu záření. Odolnost vůči chlóru je pro časté návštěvníky bazénů vítaným bonusem. Rychlé schnutí zase ocení všichni, kteří se pohybují na skokanských můstcích. Lehké materiály se při plavání promítají i do lepšího výkonu. Nejsou na těle téměř cítit a při pohybu ve vodě posykytují maximální volnost.

Značka Arena patří mezi světovou špičku v oblasti inovací plaveckého oblečení. Německá firma je v tomto směru lídrem na trhu se sportovními potřebami. 

Moderní látky se používají na jednodílné i dvojdílné plavky. V případě těch pánských se využívají stejné materiály. Kolekce pro muže nabízí široký sortiment, proto si v ní každý vybere vhodné plavky pro tu vodní aktivitu, která ho baví. Flexibilní látka Powerskin Carbon Air se skládá z horizontálních uhlíkových vláken. Ta podporují držení těla. Minimální podšívka byla navržena tak, aby byla co nejšetrnější a sála minimum vody. Na prvním místě je pro značku vždy neomezený pohyb při sportu. 

Mnoho pánských modelů je k dostání ve vysoce sofistikovaných materiálech a limitované edici. Vzory plavek se mění podle aktuálních kolekcí a jsou vizuálně silně symbolické. Mezi žhavé trendy patří grafické a zvířecí motivy i výrazné barevné propojení ve stylu ombre. Látky jsou zpracovány tak, aby podpořily optimální držení těla. Umístění prošití a švů na plavkách je téměř neznatelné. Důmyslné řešení celkového designu se při výkonu sportovní aktivity maximálně přizpůsobuje tělu.

Plavky Arena jsou vhodné i pro děti. Kombinace vysoce inovativních látek v rozmanitých designech zajistí profesionální výsledky i u našich nejmenších. Veškeré modely se vyznačují měkkými, přilnavými a přizpůsobivými materiály. Hydrodynamický tvar plavek má vždy nohavičky končící nad koleny. 

Kolekce pro dívky i chlapce se vyznačuje veselými vzory a hravými barvami. Střihy se u chlapců mění dle potřeby sportu nebo činnosti. Tradiční kvalita a smysl pro detail se tedy rovněž odráží v junior kolekci.